سرخط خبرها
خانه > تکنولوژی > اخبار > طعنه اپل به سامسونگ در تبلیغ جدیدش!!

طعنه اپل به سامسونگ در تبلیغ جدیدش!!

کوتوله ها : اپل در حال حاضر در وسط یک دادگاه طولانی و طاقت فرسا با سامسونگ قرار دارد. آنها عملا دست از سر هم برنمیدارند و به هر بهانه ای یکدیگر را با گوشه و کنایه های سنگین خطاب میکنند…

طعنه اپل به سامسونگ در تبلیغ جدیدش!!

اپل در حال حاضر در وسط یک دادگاه طولانی و طاقت فرسا با سامسونگ قرار دارد. آنها عملا دست از سر هم برنمیدارند و به هر بهانه ای یکدیگر را با گوشه و کنایه های سنگین خطاب میکنند.
در جدید‌ترین تبلیغی که اپل برای تأسیسات تولید انرژی خورشیدی و سبز خود منتشر کرده است، این شرکت با کنایه‌ای سنگین، رقیب دیرین خود سامسونگ را مورد خطاب قرار داده و آن‌ها را برای بار چندم، متهم به کپی‌برداری از محصولات اپل کرده است.

این تبلیغ که به مناسبت روز زمین پاک از طرف اپل منتشر شده است، با معرفی تأسیسات تولید نیروی خورشیدی و سبز عظیم اپل که برق مورد نیاز بخش بزرگی از این کمپانی را تأمین می‌کند، به شکل غیرمستقیم به شرکت‌هایی مانند سامسونگ گفته می‌شود: «ایده‌هایی هستند که ما می‌خواهیم هر شرکتی از ما کپی‌برداری کند!»

همچنین در متن تبلیغ جمله‌ی دیگری با همین مفهوم دیده می‌شود: «چیزی ]ساخت تأسیسات تولید انرژی سبز[ وجود دارد که ما بقیه را به تقلید از خود فرا می‌خوانیم!»
این تبلیغ امروز در چندین روزنامه، از جمله دو روزنامه بزرگ انگلیس، گاردین و مترو منتشر شده است. سامسونگ و اپل مدد مدیدی است که در دادگاه حضور دارند و اپل تلاش می‌کند شرکت سامسونگ را به تقلید و کپی‌برداری از محصولات اپل چون آیفون، آیپاد و آیپد متهم کند.
از طرف دیگر سامسونگ نیز موزه‌ی نوآوری و ابداعات خود را به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد تأسیس خود افتتاح کرد که اثری از آیفون اپل در این موزه دیده نمی‌شود!

همچنین ببینید

روشهای افزایش ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی یا فیک

روشهای افزایش ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی یا فیک       این مقاله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *